Privaatsuspoliitika

1. Privaatsus lühidalt
Üldteave
Järgnevad märkused annavad lihtsa ülevaate sellest, mis juhtub teie isikuandmetega, kui külastate meie veebisaiti. Isikuandmed on kõik andmed, mis teid isiklikult tuvastavad. Üksikasjalikku teavet andmekaitse teemal võite leida meie käesolevas tekstis loetletud privaatsuspoliitikast.
Andmete kogumine meie veebisaidil
Kes vastutab andmete kogumise eest sellel veebisaidil?
Sellel veebisaidil olevat andmetöötlust teostab veebisaidi operaator. Selle kontaktandmed saate jälg see veebileht.
Kuidas me oma andmeid kogume?
Teie andmed kogutakse ühelt poolt, mida meile ütlete. Näiteks võib see olla andmete, mille sisestate kontakti vormis.
Muud andmed kogutakse automaatselt veebisaidi kaudu meie IT-süsteemide kaudu. Need on eelkõige tehnilised andmed (nt Interneti-brauser, operatsioonisüsteem või lehe taotluse aeg). Selle andmete kogumine on automaatselt kohe, kui sisenete meie veebisaidile.
Mida me teie andmeid kasutame?
Osa andmeid kogutakse, et tagada veatut veebisaidi pakkumine. Teie kasutaja käitumise analüüsimiseks saab kasutada muid andmeid.
Millised on teie andmetega seotud õigused?
Igal ajal on teil õigus saada tasuta teavet oma salvestatud isikuandmete päritolu, saaja ja eesmärgi kohta. Samuti on teil õigus nõuda nende andmete parandamist, blokeerimist või kustutamist. Lisateabe saamiseks privaatsuse kohta võta meiega igal ajal ühendust jälg meile antav aadress.
Analüüsi tööriistad ja kolmandate isikute tööriistad
Kui külastate meie veebisaiti, saab teie surfingu käitumist statistiliselt hinnata. See toimub peamiselt küpsiste ja niinimetatud analüüside programmidega. Teie surfingu käitumise analüüs on tavaliselt anonüümne; surfingu käitumist ei saa teid jälgida. Allpool leiate selle analüüsi datenschutz@fleischbranche.de vastandada või takistada neid, kui te ei kasuta teatud tööriistu. Üksikasjalikku teavet leiate järgmisest privaatsuspoliitikast.
Võite selle analüüsi suhtes vastuväiteid esitada. Me teavitame teid selle privaatsuspoliitika vastuväidetest.
2. Üldteave ja kohustuslik teave
Andmekaitse
Operaatorid neid saite kaitse oma isiklikke andmeid väga tõsiselt. Me kasutame teie isikuandmeid konfidentsiaalselt ja kooskõlas õigusliku andmekaitse eeskirjade ja käesoleva privaatsuspoliitika.
Kui kasutate seda veebisaiti, kogutakse erinevaid isikuandmeid. Isiklikud andmed on teave, mis identifitseerib teid isiklikult. See privaatsuspõhimõte selgitab, millist teavet me kogume ja mida me seda kasutame. Samuti selgitatakse, kuidas ja mis eesmärgil see juhtub.
Me juhime tähelepanu sellele, et surra andmeedastusel Internetis (nt kommunikatsioonimuuseumisse e-posti teel) võib olla turvaaugud. Andmete täielik kaitse kolmandate isikute juurdepääsu eest ei ole võimalik.
Märkus vastutavale asutusele
Vastutav andmete töötlemise üksus sellel veebisaidil on:
Norges Hus Nova OÜ
Telephone: +372 661 7381
Email: info@norgeshus.ee
Vastutav asutus on füüsiline või juriidiline isik, kes üksi või koos teistega otsustab isikuandmete töötlemise eesmärkide ja vahendite (nt nimed, e-posti aadressid jms) üle.
Teie andmetöötluse nõusoleku tühistamine
Paljud andmetöötlustoimingud on võimalikud ainult teie selgesõnalise nõusoleku korral. Võite olemasoleva nõusoleku igal ajal tühistada. Saadaolev mitteametlik sõnum meile on piisav. Tühistamist ei mõjuta kuni selle tühistamiseni tehtud andmete töötlemise õiguspärasus.
Kaebuse esitamise õigus pädevale järelevalveasutusele
Andmekaitseseaduse rikkumise korral on asjaomasel isikul õigus pöörduda pädeva järelevalveasutuse poole. Andmekaitsega seotud pädev järelevalveasutus on föderaalriigi riiklik andmekaitseametnik, kus asub meie ettevõte.
Õigus andmete ülekandmisele
Teil on õigus saada andmeid, mida me töötleme automaatselt vastavalt teie nõusolekule või lepingu täitmisele, mis edastatakse teile või kolmandale osapoolele standardse masinloetaval kujul. Kui te vajate otsest andmete edastamist teisele vastutavale isikule, tehakse see ainult niivõrd, kui see on tehniliselt teostatav.
SSL või TLS-i krüptimine
Sellel saidil kasutatakse turvakaalutlustel ja konfidentsiaalse sisu edastamiseks, näiteks tellimuste või taotluste puhul, mille saadete meile saidi operaatorina, SSL või. TLS krüptimise. Võite krüptitud ühenduse tuvastada, muutes brauseri rea sirvimisel brauseri aadressiliini “http: //” ja “https: //” ning luku sümbolist.
Kui SSL-i või TLS-i krüpteerimine on lubatud, ei anna kolmandatele isikutele andmeid, mille meile meile saadate.
Teave, blokeerimine, kustutamine
Nad on vastavalt kehtivatele sätetele õiguse õigust vabale teavet teie salvestatud isikuandmete oma päritolu ja sihtkoha eesmärgil andmete töötlemine ja võimalusel õigus parandamise, blokeerimise või nende kustutamist. Lisateavet isikuandmete kohta võtke meiega igal ajal ühendust jälg meile antav aadress.
Vastuolu reklaamsõnumitega
Kasutamine all avaldatud jäljendi kohustus saata pealesunnitud reklaam ja infomaterjalid lükatakse tagasi. Operaatorid saite sõnaselgelt õigusliku meetmeid juhul pealesunnitud reklaam teavet, näiteks rämpsposti e-kirju.
3. Andmete kogumine meie veebisaidil
Küpsised
Veebilehed kasutavad nn küpsiseid. Küpsised arvutisse mingit kahju ning ei sisalda viirusi. Küpsiseid kasutatakse selleks, et meie pakkumisi kasutajasõbralikumaks, tõhus ja ohutumaks. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse arvutisse ja salvestab oma brauserit.
Enamik meie kasutatavatest küpsistest on nn seansiküpsised. Teie külastuse lõpus kustutatakse need automaatselt. Teised küpsised jäävad teie seadmesse alles, kuni need kustutatakse. Need küpsised võimaldavad meil järgmise brausimise ajal teie brauserit ära tunda.
Saate seadistada oma brauseri nii, et teil on teavitada küpsiste ja küpsiste lubamiseks ainult juhul aktiveerida vastuvõtmise küpsised teatud funktsioone või välistada üld- ja automaatne kustutamine küpsised brauseri sulgemisel. Kui keelata küpsiseid, funktsionaalsust sellel saidil võib olla piiratud.
Küpsised, mis on vajalikud elektroonilise kommunikatsiooniprotsessi läbiviimiseks või teatud funktsioonide kasutamiseks, mida soovite kasutada (nt ostukorvifunktsioon), avaldatakse artikli 6 paragrahvi 1 järgi. f DSGVO salvestatud. Veebisaidi operaatoril on õigustatud huvi küpsiste säilitamise vastu, et tehniliselt tõrgeteta ja optimeeritud teenuste pakkumine. Kui salvestatakse muid küpsiseid (nt teie surfamise käitumise analüüsi küpsised), käsitletakse neid privaatsuspoliitikas eraldi.
Server logifaile
Lehekülgede pakkuja automaatselt kogub ja salvestab andmed nn serverlogifailid, mida teie brauser automaatselt meile edastab. Need on:
  • Brauseri tüüp ja brauseri versioon
  • Operatsioonisüsteem kasutatakse
  • Viitav URL
  • Serveri nimi juurdepääsu arvuti
  • Aeg server taotluse
  • IP-aadress
Andmete ühendamine teiste andmeallikatega ei tehta.
Andmetöötluse aluseks on artikkel 6 paragrahv 1 lit. b DSGVO, mis võimaldab andmete töötlemist lepingu või lepingueelsete meetmete täitmiseks.
Kontakt
Kui saadate meile kontaktivormi teel taotleb oma andmeid päringuvorm sealhulgas saate määrata, millisest kontaktandmed on salvestatud taotluse menetlemise ja puhul järelmeetmete küsimused koos meiega. Neid andmeid ei avaldata ilma sinu nõusolekuta edasi.
Töötlemine kantud andmete kontakt seega põhineda ainult teie nõusolekuta (Art. 6 para. 1 kirjale DSGVO). Saate selle nõusoleku igal ajal tagasi võtta. Saadaolev mitteametlik sõnum meile on piisav. Kehtetuks tunnistamist ei mõjuta kuni tühistamiseni tehtud andmetöötlustoimingute õiguspärasus.
Teie sisestatud andmed kontaktisiku vormis jäävad meile alles siis, kui teilt palutakse meil kustutada, tühistatakse oma nõusolek ladustamiseks või andmete säilitamise eesmärk jäetakse välja (nt pärast teie taotluse täitmist). Kohustuslikud sätted, eriti säilitamisajad, jäävad muutumatuks.
4. Sotsiaalne meedia
Facebooki pistikprogrammid (nagu & jagamise nupp)
Meie lehtede sisu saab jagada teistes sotsiaalvõrgustikes, nagu Facebook, Twitter või Google+. See leht kasutab heise online'i Shariffi pistikprogrammi. See tööriist loob otsekontakti võrkude ja kasutajate vahel alles pärast seda, kui kasutajad klõpsavad ühel neist nuppudest.
See tööriist ei edasta automaatselt kasutajaandmeid nende platvormide operaatoritele. Kui kasutajad on ühte või mitmesse sotsiaalvõrgustikku sisse logitud, kuvavad Facebooki, Google+1, Twitteri jne nupud Meeldib, +1 ja Jaga teabeakna, kus kasutaja saab teksti enne saatmist redigeerida.
Meie kasutajad saavad selle lehe sisu jagada sotsiaalvõrgustikes, ilma et nende pakkujad looks kasutajate surfamiskäitumise profiile.
5. Analüüsimeetodid ja reklaamid
Google Analytics
See veebisait kasutab veebianalüütika teenuse Google Analytics funktsioone. Pakkujaks on Google Inc., 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94043, USA.
Google Analytics kasutab nn küpsiseid. Need on teie arvutisse salvestatud tekstifailid, mis võimaldavad analüüsida veebisaidi kasutamist teie poolt. Küpsise poolt selle veebisaidi kasutamise kohta saadud teave edastatakse tavaliselt USA-s Google’i serverisse ja salvestatakse seal.
Google Analyticsi küpsised salvestatakse artikli 6 punkti 1 parooli alusel. f DSGVO. Veebisaidi operaatoril on õigustatud huvi analüüsida kasutaja käitumist, et optimeerida nii oma veebisaiti kui ka reklaami.
IP anonüümseks
Oleme aktiveerinud funktsiooni IP anonüümseks muutmise sellel veebisaidil. See tähendab, et teie IP-aadress kärbitud liikmesriikides Euroopa Liidu või muu lepingu osalised Euroopa Majanduspiirkonna enne edastamist Ameerika Ühendriikidesse. Ainult erandjuhtudel saadetakse kogu IP-aadress USA-le Google’i serverisse ja lühendatakse seal. Nimel operaator sellel veebilehel Google kasutab seda teavet, et hinnata oma veebikülje kasutamisest, koostada aruandeid veebilehe tegevus ja pakkudes teine ​​veebilehel ja internet seotud teenused veebisaidi operaator. Google Analyticsi Google Analyticsi osana antud IP-aadressi ei ühendata teiste Google’i andmetega.
Brauseri plugin
Võite hoida küpsiseid brauseri tarkvara vastavas seadetes; aga palun pidage meeles, et kui teete seda, võite olla võimatu kasutama kõiki selle veebisaidi funktsioone võimalikult täiel määral. Lisaks võite takistada Google’i poolt kogutud andmete, mis on seotud teie veebisaidi (sh teie IP-aadressi) kasutamisega, kogumise Google’iga ning Google’i andmete töötlemist, laadides brauseri lisandmooduli alla järgmise lingi kaudu ja installige: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.
Vastuseisu andmete kogumise
Google Analyticsi abil saate takistada oma andmete kogumist, klõpsates järgmisel lingil. Loobumise küpsis seatakse, et takistada teie andmete kogumist selle saidi järgmistel külastustel: Keela Google Analytics.
Lisateavet kasutajaandmete haldamise kohta Google Analyticsis leiate palun Google’i privaatsuseeskirjadest https://support.google.com/analytics/answer/6004245.
Tellimuse käsitlemine
Oleme sõlminud Google’iga lepingu andmete töötlemise lepingu ja rakendame Google Analyticsi kasutades täiel määral Saksamaa andmekaitseasutuse rangeid nõudeid.
6. Pluginad ja tööriistad
YouTube
Meie veebisait kasutab pluginaid Google’i toega YouTube’i lehelt. Saidi operaator on YouTube, LLC, 901 Cherry Ave, San Bruno, CA 94066, USA.
Kui külastate mõnda meie YouTube’i pistikprogrammiga lubatud saiti, siis ühendatakse see YouTube’i serveritega. See ütleb YouTube’i serverile, milline meie külastatud lehti.
Kui olete sisse loginud oma YouTube’i kontole, võimaldab YouTube teie sirvimiskäitumist otseselt seostada oma isikliku profiiliga. Saate sellest välistada, logides välja oma YouTube’i kontolt.
YouTube’i kasutamine on meie veebipõhiste pakkumiste atraktiivne esitlemine. See kujutab endast õigustatud huvi 6 artikli X. paragrahvi 1 tähenduses. f DSGVO.
Lisateavet kasutajateabe käsitlemise kohta leiate YouTube’i privaatsuseeskirjadest aadressil https://policies.google.com/privacy.